Oratorij 2016 - Zdaj gre zares!

Med 16. in 21. avgustom je na župnijskem dvorišču in okolici potekal oratorij z geslom Zdaj gre zares! Dan smo začeli s himno in molitvijo. Spoznavali smo Ostržka in se o njem pogovarjali tudi pri katehezah. Po malici smo vso energijo usmerili v barvanje majic in ustvarjanje drugih izdelkov. Ko se je kosilo že uleglo v naših želodcih pa smo se pomerili v zanimivih športnih igrah. Spust zastave ob petju himne pa je oznanil konec oratorijskega dne za udeležence.

Preživeli smo še en izjemen oratorijski teden, ki pa zagotovo ne bi uspel brez božje pomoči, izjemne podpore gospoda župnika, finančne podpore sponzorjev, zaupanja staršev ter nesebične dobre volje animatorjev. Utrinke oratorijskih dni, si lahko ogledate v galeriji (galerija se bo še malo dopolnjevala).