Oratorij 2019 - Imaš moč

Letos je v Sori od ponedeljka 12. avgusta do nedelje 18. avgusta 2019 potekal oratorij z geslom Imaš moč. Otroci in mladi smo prek zgodbe o Petru Klepcu skupaj spoznavali moč prošnje, moč odpuščanja, (po)moč, moč spoznanja in moč svetega zakona. Veliko smo peli, ustvarjali in se urili v raznih veščinah na delavnicah, uporabili svojo fizično moč pri skupinskih igrah ...

V sredo smo na izletu podrobneje spoznali podružnični cerkvi naše župnije Dol in Ladjo, nato pa uživali na letnem kopališču v Kranju. Dragoceno nam je bilo, da smo skupaj preživeli tudi del prazničnega četrtka ter se po praznični sveti maši in adoraciji še malce podružili na različnih "otočkih" pred župniščem. Upamo, da smo v soboto del vere in veselja podelili z vsemi, ki ste se nam pridružili. Čudovit teden smo zaključili z nedeljsko sveto mašo.

Iz srca hvala vsem, ki ste uporabili svojo moč (dobrote in ljubezni) in pripomogli k izvedbi!

Animatorji župnije Sora